Кошик
281 відгук
ЮниСтрой
+380676876396
+380676876396
+38067 687 63 96
+38050 192 01 73
+38098 792 48 40

Респіратори FFP1 - 1 класу, прості, легкі та ефективні від вірусів.

Респіратори прийнято розділяти на 3 класи по ефективності фільтрації, напівмаска респіратор P1 – фільтрує близько 80% шкідливих частинок, з гранично допустимою концентрацією домішок в повітрі від 2 мг/м3. Перша ступінь фільтруючий активності - це у багато разів краще ніж звичайна марлева пов'язка, респіратори FFP1 захищають в умовах перевищення гранично допустимої концентрації ГДК в 30 разів!

Тому перший клас полумасок дозволяє використовувати їх як респіратори від коронавіруса та інших інфекцій. Респіратори 1 класу (FFP1) хоча і відносяться до самого меншого класу, здатні надати потрібну захист і користувачеві не потрібно переплачувати.

Варто відзначити, що ffp1 маска і респіратор 1 класу захисту від вірусів у порівнянні з респіраторами FFP2 і FFP3 містять менше кількості шарів фільтруючого матеріалу, тому вони більш легкі і практично не відчутні на обличчі, Ви зможете довго носити маску без дискомфорту.

Противірусний респіратор першого класу використовуються в таких галузях:

  • Медична галузь, захист від вірусів та інфекцій;
  • Захист від мінеральної та синтетичної пилу, а також від пилу рослинного і тваринного походження.

Рекомендується купити респіратор 1 класу захисту для короткочасного контакту з інфікованими пацієнтами різними вірусними інфекціями, якщо вам потрібно скористатися метро або громадським транспортом, відвідати місце з великим скупченням людей.

Респіратори FFP1

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Противірусний респіратор - краще з клапаном або без

Епідемії і пандемії щорічно захльостують світ і з кожним роком все сильніше і витонченішими. Кінець 2019 і початок 2020 року ознаменувалися появою коронавіруса, який отримав свою назву завдяки незвичайному будові з шиповидними відростками, з вигляду схожі на сонячну корону. Зросла потреба для жителів міст і сіл купити противірусний респіратор, належного класу для захисту.

Наявність клапана на респіраторі є "двосторонній медаль". З одного боку, більшість воліють купити противірусний респіратор з клапаном, щоб використовувати його довгий відрізок часу. Респіратор з клапаном є покращеною моделлю, за допомогою клапана спостерігається менший опір диханню, а значить, легше дихати.

Противірусні респіратори з клапаном дозволять вам бігти, підніматися по сходах вгору, без навантаження на дихальну систему. Найбільш популярними прийнято вважати респіратори противірусні UVEX і 3М.

Клапан видиху використовується для зниження накопичення гарячого повітря всередині респіратора. Респіратори від вірусів з клапаном не тільки забезпечує вихід вологи з-під маткового простору, а також знижує навантаження на серцевий м'яз.

Респіратор FFP1 з клапаном має і зворотний бік, якщо мембрана клапана виходить з ладу, тим самим порушуючи герметичність, вона може виявитися причиною інфікування і проникнення найдрібніших вірусних організмів. Тому при великій імовірності зараження краще використовувати респіратори FFP1 без клапана. А для захисту від різного виду пилу респіратор 1 класу захисту це ідеальний варіант.

Респіратор медичний - вимоги та опис

Медичний респіратор FFP1 захищає від бактерій, спор, вірусів, а також від диму і туману, різної пилу і аерозолів, маслянистого туману. Активно використовується працівниками МНС, рятувальниками та ліквідаторами аварій і стихійних лих. Так як даний пристрій має забезпечувати потрібний рівень захисту органів дихання від небезпечних збудників і домішок у повітрі, респіратор повинен відповідати певним вимогам:

1.Виготовлятися з не займистого матеріалу,

2.Модель повинна щільно прилягати до обличчя з краю обтюратора, варто врахувати, що наявність вусів і бороди, а також бородавок та інших елементів на обличчі може порушити герметичність.

3.Респіратор напівмаска 1 класу не повинен втрачати своїх захисних властивостей в умовах зниженої або підвищеної температури;

4.Чим більше шарів фільтруючого матеріалу, тим вище ефективність захисного елемента.

Саме такі респіратори представлені на нашому сайті, які відрізняються високими класним виготовлення і відповідають нормативам Європейського якості. Моделі мають універсальний розмір для простого вибору і меншої кількості одиниць зберігання. Захисні властивості респіратора FFP1 класи дозволяють використовувати дану модель від вірусів, а також сторонніх домішок крупнодисперсной пилу.

Купити противірусний респіратор в Україні стало потребою практично кожну зиму, коли один вид грипу змінюється іншим мутував вірусом і це вже входить у звичайне правило. З постійною регулярністю навчальні заклади закриваються на карантин.

Якщо Ви є представником медичної галузі і змушені стикатися з зараженими людьми, в першу чергу, Ви повинні самі потурбуватися про рівень безпеки свого здоров'я, не покладаючись на державної служби. Поки держава закупить і видасть співробітникам необхідні засоби індивідуального захисту, може початися пандемія.

Розважливіше, самому купити противірусний респіратор і мати його при собі, він не займає багато місця в сумочці. До того, ж респіратор FFP1 має легкий вага і невеликі габарити.

Призначення респіратора 1 класу захисту

Крім медичних працівників обзавестися респіратором 1 класу захисту від вірусів рекомендується представникам професій, які пов'язані з великим скупченням людей, продавці, працівники громадського транспорту або метро, вокзалів і аеропортів. Для яких цілей Ви можете купити респіратор FFP1:

  • Легка, текстильна промисловість;
  • Різні види будівельних робіт;
  • Для суднобудування і машинобудування;
  • Харчова промисловість;
  • Фармацевтична галузь;
  • Захист від пилу синтетичного виду;
  • Коксохімічне виробництво.

Напівмаска-респіратор ffp1 може затримувати 80% твердих і рідких частинок у повітрі, це ідеальний захисний атрибут в приміщеннях зі зниженою концентрацією пилу і аерозольних викидів.

Респіратор 1 класу захисту оберігає органів дихання від мінеральних і органічних маслообразных речовин, клас ефективності до 4 ГДК захищає від пилу тваринного і рослинного походження.

Маски і респіратори категорії FFP1

Ця категорія дозволяє використовувати респіратор першого класу від забруднень не більше 80 %, можуть використовуватися для побутового використання, для ремонту у будинку та проведення клінінгових прибирання після будівництва.

Ціна респіратора від вірусу FFP1 залежить від якості виготовлення, фірми-виробника і фільтруючого речовини. Неминуче позначиться наявність видихуваного клапана, якість матеріалу виготовлення гумок та інших фіксуючих елементів. У будь-якому разі, вартість противірусного респіратора FFP1 оптом в Україні, вигідніше ніж різниця.

Одноразові респіратори FFP1, максимальна концентрація забруднюючої речовини до 4 ГДК, надійно захищають від дерев'яної і вугільного пилу. Респіратори класу захисту FFP1 (Filtering Face Piece) зазвичай застосовуються для захисту від нетоксичного пилу у сільськогосподарській галузі і при роботах на каменоломнях і вапнякових бар'єри.

В интернет-магазине ЮниСтрой Вы можете получить консультацию по выбору защитного средства для органов дыхания, оформить заказ с доставкой в любую точку страны и выгодно купить респираторы FFP1от вируса и различного вида пыли оптом в Украине! Телефонуйте нам прямо зараз!