Кошик
281 відгук
ЮниСтрой
+380676876396
+380676876396
+38067 687 63 96
+38050 192 01 73
+38098 792 48 40

Цивільні протигази

Пристрій знайоме нам з дитинства, стає все більш затребуваним не тільки для працівників хімічної промисловості. Для побутового застосування протигаз також є вельми корисним і практичним. Деякі ставлять мету придбати протигаз для захисту свого здоров'я або безпеки членів сім'ї. І в наш час, це не марна трата коштів.

Отримати консультацію щодо вибору і застосування протигазу чи допомогти вибрати потрібний вам фільтр, готові наші консультанти. Інтернет, як і магазини переповнені виробами вийшов терміном придатності, клієнтів з легкістю обманюють, не думаючи про їхню безпеку. Великий досвід роботи на ринку, дозволяє нам займати рейтингові позиції і мати базу постійних клієнтів, ми бережемо свою репутацію, тому пропонуємо тільки якісні вироби від перевірених виробників.

Нові проштамповані протигази відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам. На сьогоднішній день, це найбільш надійний засіб, що охороняє від вдихання шкідливих газів і парів, а також від попадання на очі та обличчя радіоактивних і сильнодіючих отруйних речовин. Продаж протигазів здійснюється як оптом, так і вроздріб, у нас найлояльніші ціни, оперативна доставка, оплата зручним для вас способом.

Моделі протигазів підібрані таким чином, щоб ви могли переглянути асортимент самих затребуваних і популярних варіантів. Всі види протигазів мають фото і докладний опис. Додаткову інформацію про переваги і недоліки, нададуть працівники магазину.

Цивільні протигази (ДП)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Для чого призначений протигаз?

Класичний цивільний протигаз, наприклад ПГ-5, надає захист для обличчя, очей та органів дихання людини від бактеріальних, хімічних та радіоактивних речовин, розпорошених повітрі. Про те, що один протигаз захищає краще, а інше гірше, не говорять, тому що з основним завданням справляються фільтри до протигазові. Кожен вид отруєння, потребує певного виду фільтруючої коробки. За способом дії можна виділити два види протигаза:

 1. Ізолюючий. Який у свою чергу ділиться на шланговий і на протигаз на стислому повітрі.
 2. Фільтруючий.

  Протигаз пг-5 призначений для дорослого населення, для дітей випускають окрему серію ДП6 до 15 років і ДП - 6М для дітей у віці до 12 років. Тому протигаз для школярів вибирається в залежності від возрастаи розміру голови. Для дітей у віці від 1, 5 до 6 років винайдений ПДФ-2Д, а для дітей від 7 до 16 років також застосовується модель ПДФ-2Ш.

Для захисту немовлят використовувати стандартний протигаз не є можливим, тому використовується захисна сумка для перенесення, якщо дитині до 1,5 року, в яку вбудовано оглядове вікно і фільтруючі елементи, ця модель з серії КЗД-6.

 Саме фільтруючі протигази найбільш затребувані, завдяки невеликій вазі фільтруючих коробок. Пристрій забезпечує дихання навколишнім повітрям, який пройшов механічну або хімічну очистку.

Як виглядає протигаз громадянського типу:

 • Лицьова гумова шолом - маска.
 • Оглядові плоскі лінзи.
 • Фільтр, підбирається окремо.
 • Вдыхательные клапани для знезаражені повітря.
 • Клапан для видиху.
 • Гофрована трубка (в залежності від моделі).

Лицьовій протигаз здатний якісно очищати забруднене повітря, процес очищення відбувається в фільтруючої коробки, і повітря стає безпечним для дихання. Ізолюючий вид протигаза комплектується балонами зі стисненим повітрям, завдяки яким людина може дихати і здійснювати певну роботу в небезпечному для здоров'я приміщенні.

Під час бойових дій або військових навчань з цивільної оборони протигази незамінний атрибут. Адже спочатку протигаз був винайдений для військових потреб, а пізніше їм поділилися з населенням.

Для чого він сьогодні сучасній людині? Протигази працівникам хімічної промисловості, пожежникам та працівникам МНС видаються на робочому місці, вони можуть зіткнутися із загрозою для здоров'я, частіше ніж будівельники. Іноді професійне обладнання залишає бажати кращого або не є особистим предметом кожного окремого працівника. А як відомо, протигази це засоби індивідуального захисту і багато бажають придбати свій власний протигаз для використання в промислових цілях.

В домі, квартирі чи на дачі може статися пожежа і щоб безпечно дістатися до виходу, використання протигаза може врятувати комусь життя. Особливо якщо ви живете в багатоповерховому будинку або хмарочосі, спуск на вулицю може займати великий відрізок часу, чадний газ швидко заповнює приміщення. Більшість потерпілих не згорають, а саме задихаються від диму. У цьому випадку, зберігати протигаз у себе вдома не буде зайвим.

Ми думаємо про потреби своїх покупців, тому підготували великий асортимент ізолюючих і цивільних протигазів, з ціною нижче ринкової, деякі моделі продаються зі знижкою навіть в роздріб. Широка лінія товарів різних видів протигазів, в різному ціновому діапазоні і з доставкою в будь-який куточок країни.

Як визначити свій розмір

 Не важливо тільки правильно користуватися протигазом, але і потрібно вміти правильно його підбирати. Коли протигаз підібраний неправильно, виникають складки, порушується герметичне прилягання і неможливо комфортно виконувати роботу. Як визначити розмір протигаза пг-7?

 Військові протигази підбираються за тим же принципом. Розрахувати розмір протигаза допомагають певні вимірювання. Розмір шолом-маски протигаза вимірюють наступним чином:

 • По-перше, знімають виміри замкнутої лінії, яка проходить через маківку, підборіддя і щоки.
 • По-друге, горизонтальне вимірювання проходить навколо голови, над вухами і надбрівними дугами.
 • І по - третє, отриманий результат слаживают, отримана цифра визначає точний розмір протигаза.

Протигази ПШ, ІП, визначається ідентичним способом. Така ж послідовність і спосіб визначення розміру пг 5. Деякі моделі мають протигазів іншу систему вимірювань, в їх випадку необхідно проводити тільки вертикальне вимірювання голови, навколо шиї та підборіддя, результат буде розміром. Марки протигазів за розміром можуть відзначатися.

Зовсім інша система використовується для підбору дитячого протигаза. Вимірюють відстань між підборіддям і переніссям, щоб правильно був розташований дихальний прилад і оглядові окуляри. Маска протигаз по конструкції забезпечена фіксуючими ременями, які дозволяють певну підгонку за розміром, проте лицьова частина також вимагає певних вимірювань.

Точно визначитися з розміром і придбати потрібну вам модель протигаза, допоможуть співробітники нашого інтернет-магазину в телефонному режимі. Достатньо залишити заявку і ми зателефонуємо вам найближчим часом. У нас ви можете дізнатися про знижки, акції на протигази, а також про особливості та відмінності різних видів. Ми також зацікавлені, щоб ви купили відповідний протигаз, в якому зручно було б вам працювати.

Для оптових покупців ми пропонуємо придбати найбільш популярні і поширені моделі, які постійно користуються попитом. Співпраця з нами є взаємовигідною, наш товар допоможе підняти свій бізнес на новий рівень.

Що входить в комплект протигаза

Захисні протигази 5, 7 для огляду обладнані очковим вузлом або панорамної лінзою. Корпус маски завжди оснащений обтюратором. Деякі елементи є додатковими і плануючи де купити якісний протигаз, дізнавайтеся, потрібно буде їх купувати окремо:

 • Фільтруючі коробки.
 • Сумка для протигаза.
 • Гофрований шланг.
 • Переговорний пристрій (є не у всіх моделях).

Якісна продукція завжди відповідає високим нормам стандарту і протигаз ГОСТ, виготовляється з гіпоалергенної гуми і володіє високою ефективністю. Виробник протигаза гп-7, 9, 10 іноді доповнює вироби незапотевающими плівками або спеціальним олівцем проти запотівання стекол, противогазовая сумка також може входити в комплект.

Вартість комплекту вище, ніж купити протигаз " поодинці", однак для роботи йому обов'язковим чином будуть потрібні фільтри та інші елементи. І в такому випадку придбати комплект химкостюма і протигаза з сумкою, цілком вигідно.

Загальновійськовий протигаз застосовується сьогодні не тільки для військових цілей, а скрізь, де існує загроза зовнішнього впливу на дихальну систему. Коли ефективності респіратора недостатньо, протигаз забезпечує всеобъемлюую захист. Промислові протигази також можуть бути використані для цивільних потреб і в аварійних ситуаціях.

Термін придатності протигаза

Кожна модель ЗІЗ має свій "життєвий шлях", визначити термін служби протигаза допомагає маркування. Деякі до сих пір використовують протигази СРСР, безумовно, на термін придатності впливають різноманітні фактори:

 • Спосіб зберігання.
 • Був протигаз використаний хоча б один раз.
 • Призначення та вид протигаза.

Гарантийный срок хранение всегда устанавливается производителем, с начала использования в среднем он составляет около 10 лет. Самая простая модель ГП 5, срок службы до 5 лет, если противогазом начали пользоваться, то до 2 лет от даты начала использования.

Детские противогазы можно хранить до 10 лет, а противогаз гп-7 даже до 12 лет, устройство предоставляет надежную защиту только в том случае, если соблюдать срок годности и правильно эксплуатировать.

Подводя итоги, хочется отметить, что у нас большая торговая площадка Украины и лучшие цены в интернете на противогазы ГП 5, 7 , 7Б и т.д. Стопроцентное качество продукции и гарантия производителя предоставляется на весь ассортимент. Продажа противогазов в Харькове через интернет набирает обороты, вам не нужно тратить время на походы по рынку, особенно когда на улице непогода. Товар всегда в наличии и мы готовы удовлетворить любой спрос.