Кошик
281 відгук
ЮниСтрой
+380676876396
+380676876396
+38067 687 63 96
+38050 192 01 73
+38098 792 48 40

Маска, респіратор

Повна маска з фільтром найбільш ефективний спосіб захисту, для роботи на заражених об'єктах, що дозволяє зберігати хороший візуальний огляд. При виборі може виникнути безліч питань, з розміром і пристроєм, до того ж, величезний вибір, ускладнює ситуацію. На нашому сайті представлений каталог, де кожна маска, респіратор з фото і детальним описом, розповість про призначення та переваги.

Продукція виготовляється з надійних матеріалів, проходить ретельні перевірки і підбирається нашими фахівцями, виходячи з потреб покупців. В інтернет-магазині повна маска-респіратор має мінімальну ціну, так як ми працюємо безпосередньо з виробниками, без посередників.

У нас ви зможете придбати перевірена якість і надійні засоби індивідуального захисту для аварійних ситуацій, з попаданням в повітря отруйних хімічних речовин або для роботи на курних будівельних об'єктах. Пристрій комплектується спеціальними коробками фільтрами. Для різних видів забруднення повітря, ми допоможемо вам підібрати відповідний фільтр для маски-респіратора.

Комфортні умови доставки і оплати, в інтернет-магазині "Юнистрой", доповнюють взаємовигідне співробітництво. Для нас в пріоритеті не просто продати вам те, на чому ви зупинили свій вибір, ми пропонуємо допомогу у вирішенні ваших завдань і пропонуємо найкраще з асортименту. Наша мета - стати для вас надійним і довгостроковим партнером, а також магазином, в якому завжди знайдеш якісні і висококласні засоби захисту.

Маска, респіратор

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Маска, респіратор

Важливість якісної захисту органів дихання на першому місці. Будь-яка пил, навіть без шкідливих хімічних домішок, у великих концентраціях протягом тривалого часу негативно впливає на здоров'я людини, викликаючи хронічні захворювання. Одним із способів отримати надійний захист є маска-респіратор.

У запобігання професійних захворювань, фахівці рекомендують правильно підбирати засоби індивідуального захисту органів дихання. У нашому каталозі ви знайдете різні види масок і цілі набори респіраторів з фільтрами та іншими видами захисних елементів.

З чого роблять

Надійна і практична маска-респіратор відмінно зарекомендувала себе як ефективний засіб захисту органів дихання.

Окремі її частини виготовляються з різних матеріалів:

 • Пластмас
 • Гума для виготовлення обтюратора маски
 • Ткані ремені з пластиковими пряжками для легкого зняття і простий підгонки під розмір.
 • Панорамна лінза полікарбонатна.
 • А також один або два стандартних роз'єму для змінних фільтрів.

Оглядова або передня прозора частина маски виготовлена не з скла, а із спеціального матеріалу. Полікарбонат має легкий вага і стійкий до механічних пошкоджень, надійно захистить Ваші очі, не погіршуючи видимість. Маска-респіратор, що закриває все обличчя, може бути використана людьми, які носять окуляри, без їх зняття.

Маски захисні респіратори виробляються в одному розмірі, але завдяки наявності ременів, підходять для різного типу дорослих осіб. Повна маска для дітей є окремою моделлю і має особливу будову, з щільним приляганням лицьовій частині.

Конструкція полнолицевой маски:

 • Корпус.
 • Клапани видиху, в основному 2 штуки.
 • Центральний клапан вдиху.
 • 5 місць кріплення ременя.
 • Панорамна лінза.
 • Різьбове з'єднання для фільтра.

Виготовлення масок, респіраторів займаються багато фірм як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Ціна на респіратори маски українських компаній нижче, ніж у американських аналогів. Вартість китайських моделей, наприклад, маска-респіратор Stalker Люкс, цілком доступна і є практичною у промисловому та побутовому використанні.

Види захисних масок

Респіратори маски надають якісну та комфортний захист від шкідливих речовин, газів, випарів, що знаходяться в повітрі, тільки за однієї умови. Маска повинна бути укомплектована правильним видом фільтра. Вибір фільтруючої коробки заснований на маркуванні від заводу-виробника:

 • Перша ступінь - очищення повітря, де концентрація токсичних речовин перевищує в 4 рази.
 • Друга ступінь - дозволений діапазон до 12 разів.
 • Третя ступінь - нейтралізація небезпечних хімічних речовин з концентрацією в 50 разів.

Це допоможе вам вибрати рівень захисту, відповідний ступеня ризику. До основним призначенням відносяться будівельні чи опоряджувальні роботи, при сильному запаху фарби. А також на виробництві або навіть у військових ситуаціях, використання респіратора маски є виконанням правил з техніки безпеки і незаперечною вимогою.

Можна виділити кілька масок пристрою:

1.Розбірні, який за своєю конструкцією мають знімні елементи, які легко замінюються. До них відносяться не тільки фільтруючі коробки, в тому числі фіксуючі елементи, передня лінза і обтюратор.

2.Нерозбірні маски, коштують набагато дешевше, але неможливо виконати ремонт. Вони є ідеальним варіантом, якщо вам потрібна такий захист дуже рідко або навіть просто один раз, під час ремонту.

Деякі види масок мають свою власну маркування. Виробник респіраторних масок 3М США, випускаючи кожну нову серію, присвоює їй свій цифровий код. Наприклад, респіратор маска повна 3М 6000 або 6900, як не заплутатися в цих позначення і яку підгрупу вони позначають:

Серія 6000 - до неї відноситься напівмаски, і такі різновиди як 6100, 6200 і 5300.

Серія 6000 - полнолицевые маски, мають номери 6700, 6800 і 6900.

Для порівняння, вага напівмаски 82г без фільтра, а полнолицевой маски 400г. Китайські маски мають середню якість і відповідну цінову політику. І хоча цінова політика "західних" респіратор маска, набагато вище дешевих варіантів, вони практично є універсальними, мають клапан видиху, що використовуються для найбільш поширених екстремальних ситуацій і навіть при найважчих роботах рятувальників.

Високоякісна маска 3М гарантовано надає високий рівень захисту дихальної системи людини, не стискуючи при цьому його руху та маючи доступну вартість. Розібратися у відмінностях і перевагах Вам допоможуть наші менеджери консультанти, які з готовністю чекають вашого дзвінка і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Переваги

У чому відмінність від полегшеного фільтруючого протигазу або чим краще напівмаски респіратора? Основна особливість, маска здатна захищати не тільки органи дихання, на шкіру обличчя і очі. До того ж повна маска виглядає більш сучасно, так би мовити сучасний протигаз.

 Чому варто зупинити свій вибір на цьому варіанті і купити маску-респіратор:

 • Легка, має невелику вагу, не ускладнює виконання робочих процесів.
 • Велике поле зору, завдяки прозорій частині.
 • Комплектація 2 фільтрів.
 • Низький опір диханню.
 • Підкладка з силікону.
 • Просте технічне обслуговування.
 • Панорамна лінза має стійкість до подряпин.

 Багато користувачів відзначають комфорт в процесі використання. До того ж, маска-респіратор вищого класу захисту це стовідсоткова гарантія вашої безпеки.

Призначення та область застосування

 Полнолицевой респіратор працює з різноманітними фільтрами і може бути задіяний при таких видах робіт:

 • В курному і задимленому приміщенні, у побуті або на виробництві.
 • Лакофарбове виробництво, автомобілебудування і судноплавство.
 • Ремонтні майстерні, застосування хімічних препаратів і клейових випарів, від шевських до автомайстерень.
 • Ліквідація пожежі, військові навчання і рятувальні роботи.
 • Працівникам підприємств хімічної промисловості.
 • При санобробці приміщень та утеплення ППУ
 • Маска, респіратор спорт, для бігу в курній місцевості або по узбіччю доріг.

 Мета призначення визначає вибір моделі маски. Наприклад, чи потрібно вам переговорний пристрій або ви на самоті виконувати ремонтні роботи у себе в будинку або квартирі. Існує небезпека для здоров'я тільки від пилу, крейда, штукатурки, фарби або ви будете працювати з шкідливими хімічними препаратами, очищаючи металеві деталі. Фільтри 3М для фарбування будуть відрізнятися за складом, який має респіратор від пилу.

Кожна область застосування вимагає найбільш підходящого респіратора і справа не тільки в тому, що вам не навіщо платити більше. Недостатній рівень захисту, зведе всю роботу респіратора маски "ні".

Як визначитися з вибором

 Вибираючи будь-який елемент ЗІЗ, не варто економити, адже негативний вплив на здоров'я людини цілком може бути від випаровування або диму, що викликає з часом хронічні захворювання. Респіраторна маска не повинна викликати дискомфорт, але і при цьому досить щільно прилягати до обличчя. Вибираючи панорамну маску, зверніть свою увагу на такі параметри:

 • Можливість зміни клапанів або фільтрів
 • Лицьову щит з полікарбонату, мати стійкість до помутніння при інтенсивних випаровування.
 • Високий рівень фільтрації повітря.
 • Наявність клапана видиху.
 • Два клапана видиху, розташовуються всередині на подмасочнике, ліворуч і праворуч і запобігають запотіванню маски, відразу направляючи видихуване повітря назовні.

Всім необхідним і важливим параметрам відповідають професійні маски. Наш магазин пропонує вам сучасні маски і респіратори найвищої якості виконання.

 Маски 3М відрізняються розміром і кольором. Найменший розмір має світлий колір модель 3М 6700, а найбільший розмір і самий темний колір має маска 3М 6900. Гумові ремені ( 3 місця фіксації на масці) мають металевий фіксатор пластиковий зажим. Можна придбати захисну плівку на прозору лінзу, що оберігає поверхню, при роботі з фарбами.

   У вас є можливість купити респіратор маску в Харкові або Києві для захисту від пилу або для фарбування, за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо спеціальні умови для оптових покупців, доставка діє на всій території України.