Кошик
281 відгук
ЮниСтрой
+380676876396
+380676876396
+38067 687 63 96
+38050 192 01 73
+38098 792 48 40

Окуляри відкриті для роботи - надійний захист вашого зору

Захисні окуляри для очей відкритого типу представлені широким модельним рядом в нашому каталозі. Наш інтернет-магазин спеціалізується на різних засобах індивідуального захисту, в тому числі для зору. Робочі захисні окуляри відносяться до числа найбільш поширених і перевірених засобів, що добре зарекомендували себе в різних умовах експлуатації. Незамінні, легкі і недорогі відкриті окуляри для роботи.

На нашому сайті є можливість на вигідних умовах захисні окуляри ЗІЗ купити, самого різного напрямку. Моделі відрізняються тривалим терміном служби, акуратним виготовленням і розумною ціною. Сучасний дизайн захисних окулярів і ударостійкий матеріал лінз, роблять вироби затребуваними як в побуті, так і для використання на робочому місці.

 

Окуляри захисні відкритого типу

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Замовити відкриті захисні окуляри для робочих оптом

Згідно з охорони праці на підприємствах і заводах, необхідно мати в достатній кількості в своєму арсеналі сучасні захисні засоби для очей, які забезпечать працівникам високий рівень безпеки при виконанні різних обов'язків. Наш магазин готовий допомогти вам у цьому, забезпечивши всім необхідним, пропонується гарантія на продукцію та вигідні умови співпраці.

Відкриті окуляри для роботи зовні схожі на звичайні сонцезахисні окуляри, але конструкція набагато складніше. Деякі моделі мають надбрівні щитки, бічний захист, широкі або висувні дужки, можуть комплектуватися ліхтариком. Також можна купити відкриті окуляри для роботи такого виду:

  • Окуляри захисні відкриті з зеленим склом;
  • Захисні окуляри з синім склом;
  • Відкриті окуляри прозорі;
  • Відкриті захисні окуляри затемнені;
  • Жовті відкриті захисні окуляри.

Продукція виготовляється з якісних синтетичних матеріалів, завдяки цьому окуляри мають невелику вагу, не створюють дискомфорту при довгому носінні. Основний матеріал для лінзи це полікарбонат, мінеральне скло або пластик. Різновид лінзи визначає вартість відкритих окулярів для роботи і диктує область застосування.

В асортименті магазину тільки якісні відкриті захисні окуляри з багатофункціональним покриттям. Ця продукція допоможе попередити появу важких виробничих травм. Відкриті окуляри використовуються у спорті, на відпочинку, при слюсарних, меблевих і столярних роботах. Застосовуються і в загальному для захисту очей від попадання сторонніх предметів і шкідливих випромінювань. У нас добре налагоджене сервісне обслуговування, "ЮниСтрой" працює для вас, ми впевнені, вам сподобається з нами співпрацювати!